Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Informacje dla twórców gier niezależnych.


Jesteś niezależnym twórcom gier indie? Poszukujesz miejsca dla swojej gry, gdzie będzie ona dobrze się rozwijać?
IndieStash.pl może Ci pomóc. To właśnie dla takich osób jak Ty powstał ten serwis.

Jak mogę dodać swoją grę do serwisu IndieStash.pl?
- To bardzo proste. Wypełnij formularz dostępny na dole tej strony, przeanalizuj go dokładnie, a następnie prześlij go do nas. Po wstępnej weryfikacji wyślemy do Ciebie informację na podany adres e-mail, z dalszymi instrukcjami.

Dlaczego IndieStash.pl?
- IndieStash.pl jest tworzony przez twórców gier niezależnych, dlatego wiemy jak trudno jest wydać lub promować swoją grę. Wiele twórców nie zamierza wydawać pieniędzy na swoje projekty, gdyż często ich nie stać na wydanie i promocje swojej gry na popularnych platformach, przez co wiele wspaniałych projektów gier, kończy swoje istnienie i nie ma szans zaistnieć na rynku gier niezależnych. IndieStash.pl wychodzi na przeciw wielu platformom, umożliwiając twórcom publikacje swoich gier, promocję oraz udostępniając wiele narzędzi do zarządzania swoimi projektami, a to wszystko całkowicie za darmo!

Jak długo muszę czekać na rozpatrzenie swojego wniosku o dodanie gry do serwisu IndieStash.pl?
- Nie potrafimy dokładnie określić czasu, po jakim zweryfikujemy Twoje zgłoszenie. Jest to zależne od wielu czynników, lecz dokładamy wszelkich starań, by każdy otrzymywał odpowiedź jak najszybciej.

Czy mogę usunąć swoją grę z serwisu IndieStash.pl?
- Oczywiście. Należy się z nami skontaktować i wypełnić odpowiedni, przesłany przez nas formularz, w którym oświadczas że chcesz wycofać swoją grę z serwisu IndieStash.pl.

Czy mogę zmieniać informacje dotyczące swojej gry?
- Tak, lecz wcześniej Twoje zmiany muszą zostać przez nas zweryfikowane i zaakceptowane. Pamiętaj, że zmiany w informacjach o swojej grze, będziesz mógł wprowadzić dopiero po akceptacji wniosku o przystąpienie do IndieStash.pl.

Jakie informacje muszę przygotować przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego?
- Musisz przygotować informacje takie jak: nazwa gry, rzetelny i dokładny opis, bannery (mały 150x150 oraz duży 1920x1080), a także informacje o Tobie lub Twoim studiu i krótki opis siebie lub studia.

Po co muszę przesyłać bannery i dlaczego właśnie tak ściśle określone ich rozmiary?
- Wymagane przez nas bannery potrzebne są do wyświetlenia Twojej produkcji w naszym sklepie. Odpowiednie rozmiary pozwolą nam dokładnie je dopasować, tak by potencjalny użytkownik, wiedział z jakim produktem ma do czynienia. Zadbaj o ładne i przyciągające uwagę bannery, ponieważ to je jako pierwsze zobaczy użytkownik. Pamiętaj jednak, że nie mogą one go wprowadzać w błąd!

Przesłałem już swój formularz, co teraz?
- O prawidłowym przesłaniu formularza zostaniesz poinformowany poprzez komunikat, wyświetlony po kliknięciu przycisku, odpowiadającego za wysłanie formularza. Jeżeli wszystko przebiegło pomyślnie, jego kolor tła będzie zielony, natomiast w treści znajdziesz takie informacje jak chociażby numer indetyfikacyjny zgłoszenia. Numer ten może Ci posłużyć do sprawdzenia, na jakim etapie jest twoje zgłoszenie. Służy do tego specjanle narzędzie na tej stronie, które znajdziesz na dole. Twój produkt, będzie oczekiwał na weryfikację pod kątem zgodności z naszymi wytycznymi i zasadami produktów w serwisie. W przeciągu kilku dni, powinieneś otrzymać od nas wiadomość e-mail z informacjami o przebiegu procesu weryfikacyjnego. Jeśli weryfikacja przebiegła pomyślnie, wiadomość e-mail będzie zawierać ważne informacje, potrzebne do dlaszych instrukcji, zawarych we wiadomości.

Formularz zgłoszeniowy, oświadczający chęć przystąpienia twórcy do serwisu IndieStash.pl

Kontaktowy adres E-mail:*

Tytuł gry:*

Opis produktu[Od 150 do 550 znaków]:*

Imię i nazwisko twórcy/Nazwa studia:*

O sobie/Opis studia[Maks. 250 znaków]:*

Banner[300x200][Tylko rozszerzenie .png]:*

Banner[1280×720][Tylko rozszerzenie .png]:*


Kategoria:*

*

* - Pole wymagane!


Sprawdź status swojego zgłoszenia


Wpisz ID zgłoszenia: